Yeni:

 

Sten Nadolny

Weitling'in Yaz Tatili

Roman

Almanca'dan: Tevfik Turan

2016 Tarabya Çeviri Ödülü

 

Panos Ioannides

Kağga veya Karga Kehaneti

Roman

Yunanca'dan: Lale Alatlı

 

 

Yakında:

 

Hamid Ziarati

Sanki İki

Roman

İtalyanca'dan: Süreyya Turhan

 

 

Kataloğumuzu indirmek için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPM Yayınevi

Yayınevimiz 2014 yılında, hem çok yakın hem çok uzak bir komşu ülkenin edebiyatından bir kitapla etkinlik göstermeye başladı. Kıbrıslı yazar Panos Ioannides'ten Lale Alatlı'nın çevirisiyle yayınladığımız Amerika '62 romanı aynı yıl içinde tükendi. Önümüzdeki dönemde bu kitabın yeni baskısı yanı sıra Kıbrıslı Rum ve Türk edebiyatından yeni örnekler sunmaya devam ediyoruz. Programımızda başka bir komşudan, İran'ın çalkantılı devrim sonrası döneminden bir roman, ayrıca uzak komşu Almanya'dan, Türkiye'de daha önce yayınlanmış üç romanıyla tanıdığımız bir yazarın bir yeni basımı ve bir yeni çevirisi de bulunuyor.
Özenle hazırladığımız kitaplarımızı beğeneceğinizi umuyor, zevkli okumalar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

OPM Yayınları için geçerli
Genel İş Koşulları

OPM bu sayfayı ziyaretinizden dolayı veri toplamaz ve saklamaz. OPM bu sayfa üzerinden satış yapmadığı için böyle işlemlerle ilgili veriler de toplayıp saklamaz. Satışlar Türkiye'deki kitabevleri ve dağıtım şirketleri üzerinden yürütülür. OPM ağ sayfasında »Datenschutz | Cookie Policy« sekmeleri altında bulunabilecek veri derleme ve değerlendirme bilgileri servis sağlayıcısı olarak Jimdo kuruluşunun sunumunun bir parçası olan ve OPM tarafından kullanılmayan paket unsurlarıdır.

 

OPM yayınlarında proje ortağı olarak adı geçen ve Almanya'da »Christina Tremmel-Turan Verlag auf dem Ruffel« adı altında etkinlik gösteren yayınevinin ağ sayfasında (ruffel.de) yer alan ve OPM ürünü kitapları da kapsayan sunumlar için Ruffel yayınevinin kendi ağ sayfasındaki Genel İş Koşulları (AGB) ve Avrupa Birliği Veri Koruma Yönergesi hükümleri geçerlidir.